Įgūdžių laboratorija: Panevėžio miesto jaunimo kompetencijų stiprinimas

Įgyvendintas Atviros jaunimo erdvės projektas „Įgūdžių laboratorija: Panevėžio miesto jaunimo kompetencijų stiprinimas“. Projekto metu buvo atnaujintos ir praplėstos AJE patalpos – įkurta Virtuali grafikos studija ir Zen zona jaunimui.

Tai projektas skirtas ekonomiškai neaktyviam, 14–29 m. Panevėžio miesto jaunimui. Projekto metu jaunimas turėjo galimybę dalyvauti įvairiose savirealizacijos veiklose ir kompetencijų ugdymo mokymuose, po kurių dalyviams buvo išduoti pažymėjimai.

  1. Mokymų metu buvo suorganizuoti 6 mokymai (fotografavimo, lyderystės, grafinio dizaino, viešo kalbėjimo, streso valdymo ir pan.), daugiau kaip 30 savirealizacijos ir jaunimo inicijuotų renginių. Projekte sudalyvavo 119 jaunuolių, buvo įtraukti 22 apmokyti savanoriai.
  2. Šio projekto dėka bibliotekoje buvo įkurta Virtualios grafikos studija, kurioje jaunimas gali savarankiškai ir su darbuotojų pagalba lavinti įvairius įgūdžius, mokytis fotografuoti, dirbti su grafinėmis planšetėmis, išbandyti virtualios realybės įrangą.

Kviečiame pasidairyti po Virtualios grafikos studiją bibliotekos „YouTube“ paskyroje.

https://www.youtube.com/watch?v=1HHSnX3tjo0&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=naujienos_apie_bibliotekos_projektus_ii_dalis&utm_term=2021-01-08&ab_channel=Bit%C4%97sBiblioteka

Daugiau informacijos:

  1. svetainėje – pavb.lt
  2. FB puslapyje – Atvira jaunimo erdvė bibliotekoje
  3. Instagram – aje@panevezys

Projekto partneriai:

–          Asociacija „Panevėžio Rotaract klubas

–          Labdaros ir paramos fondas „Vilties arka“

–          Panevėžio socialinių paslaugų centras

Projektas skirtas Panevėžio miesto veiklos grupės strategijos įgyvendinimui.