Atidaryta keramikos studija

KERAMIKOS STUDIJA sukvietė Panevėžio miesto vyresnio amžiaus žmones dalyvauti projekte Socialinio verslumo įgūdžių mokymai „Sidabriniams startuoliams“ Panevėžio mieste, sukuriant e-pardavimų platformą“.

Panevėžio vietos veiklos grupės pirmininkė, projekto iniciatorė dr. Sandra Jakštienė spalio 3 d. atidariusi studiją sakė, kad projekto metu bus ne tik suteiktos teorinės ir praktinės socialinio verslumo žinios, konsultacijas ir mentorių pagalba „Sidabriniams startuoliams“ Panevėžio mieste, taip pat bus sukurta e-pardavimų platforma pagamintiems produktams realizuoti. Tai yra nauja ir unikali neformalaus užimtumo paslauga Panevėžio mieste vyresnio amžiaus žmonėms.

Pirma grupė jau baigė teorinius mokymus apie socialinį verslumą ir teorinę patirtį apibendrino Panevėžio miesto dailės galerijoje. Šiuo metu startuoja keramikos praktiniai užsiėmimai ir individualios konsultacijos.

Projektas finansuojamas 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų Aktyvių piliečių fondo programos Lietuvoje lėšomis.

https://youtu.be/FrfJ36pKUmM?si=K2sEvaBy0lEbQu6M