PVVG yra akredituota projekte „Atrask save“

„Su džiaugsmu pranešame, kad Panevėžio vietos veiklos grupė (toliau – PVVG) yra akredituota ir įtraukta į Jaunimo garantijų iniciatyvų projektą „Atrask save“. Dalyvavimas projekte bus dar viena paskata organizacijai veikti ir tobulėti kartu su jaunais žmonėmis“, – sako asociacijos pirmininkė Sandra Jakštienė.

Informuojame, kad savanoris gali savanoriauti iki 4 mėn. organizacijoje, nuo 80-100 val. per mėnesį, t. y. 4-5 val. į dieną, į savaitę 20-25 val. Už kiekvieną išsavanoriautą valandą savanoris gauna kompensaciją.

Primename, kad projekto „Atrask save“ tikslas – sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15–29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Plačiau apie projektą internete https://www.jaunimogarantijos.lt.

PVVG savanoriams siūlo administruoti asociacijos internetinę svetainę, viešinti su asociacijos veikla susietas informacines žinutes, padėti organizuoti ir įgyvendinti projektines veiklas, mokintis rašyti projektų paraiškas finansavimo konkursams.

   ATEIK, TOBULĖK, MOKINKIS IR TURĖK GERĄ LAIKĄ SAVANORYSTĖJE!

Ieškome aktyvių, kūrybiškų, iniciatyvių savanorių, nebijančių naujų iššūkių ir norintys realizuoti savo pomėgius informacinių technologijų, projektinėje srityje.

SKAMBINK +370 673 09822 arba RAŠYK paneveziovvg@gmail.com